Připravte se na venkovní sezónu 🌿 Přírodní repelent právě v prodeji!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 638 hodnocení
5
635x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ČJ Avatar autora Čundova Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.9.2026
Objednavám často. Výborná kvalita ,rychlost dodaní a vždy dáreček navic.
Avatar autora Tereza Špiclová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.9.2026
S Avatar autora Sabina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.9.2026
Mohu jen doporučit, přecházeli jsme z jiné značky, králiček všechno bez problému spapá. Vždycky byl frňus na granule ale tady nenechá ani jednu. Na dárečkách si také smlsnul. Kvalita, cena a podle ušáka chuť jsou top. Už budu nakupovat jenom tady.
LT Avatar autora Lukáš Tkacz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.9.2026
Určitě doporučuji obchod všem co mají králíčka. Velký výběr pro ušáky a dáreček jim udělal radost. Velké plus je i rychlé dodání. Rozhodně budu nakupovat znovu.
ND Avatar autora Nela Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2026
Objednáváme pravidelně a vždy jsme spokojení. Sušené bylinky, listy, semínka, granulky i bezobilné pamlsky mají skvělou kvalitu a v balíčku nás vždy potěší milý dáreček. Rychlé odeslání a skvělý přístup. Doporučuji! 🐇
BT Avatar autora Barbora Talová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2026
Naprosto super přístup, výrobky - chutnají :-) a vše rychle vyřízeno.... DOPORUČUJI.
DG Avatar autora Dana Gasčarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.9.2026
Avatar autora Jana Šureková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 6.9.2026
MP Avatar autora Martin Prokop Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2026
Jako chovatel králíků mohu Bio Miro určitě doporučit. Kvalitní a zajímavý sortiment pro králíky je přesně to, co hledám i pro Rabbit House Praha. Rád bych podobné produkty do budoucna nabízel přímo našim klientům, kteří si k nám chodí pro králíčky, aby si mohli rovnou odnést i kvalitní krmení, bylinky a pamlsky
MD Avatar autora Martina Dvorakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2026
Dobrý den, pendluji mezi svými dvěma domovy – v Německu a v Čechách – a svého mladého králíčka (stejně jako všechna ostatní zvířátka) tahám s sebou. Tentokrát jsem ale udělala chybu a myslela si, že vezmu na cestu jen to nejdůležitější a zbytek dokoupím v Čechách. Jak naivní. Po návštěvě obchodů jsem zjistila, že klacíčky mají hrdě napsáno „Made in China“ a seno bylo tak vybledlé, že jsem byla ještě ráda, že jsem svoje táhla přes půl Evropy s sebou. 😂 Bio Miro jsem původně sledovala/sleduji z jiného důvodu, ale zaujaly mě dobrůtky pro králíčky – hlavně tím, že jsou opravdu přírodní a je z nich cítit obrovská dávka péče a lásky. Tak jsem objednala… a musela jsem se hodně krotit. 😄 Balíček přišel nečekaně rychle (česká pošta překvapila!) a ještě s malým dárečkem, který BB8 zblajzla rychlostí blesku. Trochu jsem se bála, jestli jí všechno zachutná. Je to totiž vybíravá dáma a její němečtí králičí kamarádi už několikrát zdědili naše přebytky sena a pelet. 😂 Tentokrát ale nebylo co dědit. Jakmile jsem začala balíček vybalovat, BB8 se vrhla na všechny větvičky. Zamilovala si hlavně růžový pugetek, který si okamžitě nahrabala pod sebe. Některé dobroty jsem ještě ani nevybalila – za týden jedeme zpět do Německa, takže se těším jako malé dítě na její reakci, hlavně na čmuchací krabičku. Zatím zblajzla úplně všechno, co jsem jí nabídla. Květy růží jí schovávám do sena, aby si je hledala. A ta vůně! Přiznávám, že si do sáčku chodím čmuchat taky. Za chvíli mi narostou králičí uši. 🐰 A když si člověk představí, že v jednom nejmenovaném řetězci stojí klacíčky s nápisem „Made in China“ podobné peníze jako ručně nasbírané a usušené větvičky od Bio Miro, je podle mě opravdu jasno. BB8 schvaluje. Já schvaluji. Budoucí bráška BB8 (dá-li Pán) schvaluje. 🐰❤️ Děkuji za krásný balíček, rychlé doručení a hlavně za to, že někdo dělá věci poctivě, přírodně a s láskou. Sledovat šťastného králíčka je totiž jedna z nejlepších terapií na světě. No… vychvalovala bych vás až do Hallelujah. 😂❤️ S pozdravem Martina
MN Avatar autora Milan Nykrin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2026
DK Avatar autora Dana Kochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2026
Skvělý obchod s opravdu kvalitními produkty, které králíčkovi prospívají a jsou bezkonkurenční. Králíčkovi moc chutná všechno, co jsem tu koupila.
MC Avatar autora Michaela Cieslar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2026
Všechno od bio miro je proste luxusni. Moje Eliška to miluje, uz nekupuji jiné panlsky🩷
MK Avatar autora Michaela Kadlečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2026
Kvalitni produkty, ktere nasim usakum chutnaji.Nejvice je u nas oblibena cmuchaci krabicka s bylinkami.
LM Avatar autora Laura Michálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.8.2026
LJ Avatar autora Lucie Jarolímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2026
DK Avatar autora Dana Kochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2026
Velmi kvalitní produkty, králíčkovi chutnají. S obchodem jsem velmi spokojená.
V Avatar autora Vanessa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.8.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2026
JH Avatar autora Jaromír Huňa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2026

Ovládací prvky výpisu

638 položek celkem